Drewmet - kotły CO

O naszej firmie

Drewmet - kotły CO

Najlepsze rozwiązania grzewcze dla Ciebie

Firma DREWMET od 30 lat zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. Wieloletnie doświadczenie oraz konsekwentne dążenie do podnoszenia jakości zaowocowało ciągłym wzrostem sprzedaży naszych produktów. Wprowadzanie nowych rozwiązań na bardzo wysokim poziomie technologicznym, przyczyniło się do wypracowania marki trwałych i nowoczesnych urządzeń grzewczych wśród producentów kotłów.

Duży potencjał firmy, unowocześniany park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowany zespół pracowników daje możliwości stałego podnoszenia jakości naszych wyrobów. Nowe rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z nowoczesną stylistyką, stanowią o wartości naszych kotłów. Wszystko to powoduje, że nasze produkty cieszą się nieustannie dużym zainteresowaniem, a nasi klienci są zadowoleni z wyboru produktów firmy DREWMET Sp. z o.o. Sp.k. Aby sprostać zapotrzebowaniu rynku na nasze produkty w obecnym momencie jesteśmy w trakcie rozszerzania naszej linii produkcyjnej.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Nasze kotły posiadają wymagane na europejskim rynku atesty i certyfikaty. Duży nacisk, jaki kładziemy na poszczególne fazy produkcji, a także promocji i sprzedaży stanowi, że jesteśmy wiarygodnym i atrakcyjnym partnerem handlowym. Walory kotłów DREWMET Sp. z o.o. Sp.k. zostały potwierdzone w badaniach przeprowadzonych przez PBCB Laboratorium Kotłów i Urządzeń Grzewczych w Łodzi, a także uzyskały “znak bezpieczeństwa ekologicznego” wydany przez IChPW w Zabrzu. W trosce o bezpieczeństwo i ciągle rosnące wymagania klientów uzyskaliśmy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego UDT oraz certyfikat CE.

Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów zdobyliśmy uznanie wśród odbiorców i ekspertów, a także na międzynarodowych targach w kraju jak i za granicą otrzymując wiele prestiżowych nagród, certyfikatów i wyróżnień. Na uwagę zasługują wielokrotne przyznawane nagrody na targach w Lublinie, Kielcach, Rzeszowie oraz Lwowie.

Mamy nadzieję, że również Państwo dołączą do szerokiego grona usatysfakcjonowanych klientów.

Nasze nagrody

Nagroda na targach budowlanych LUBDOM w Lublinie

Złoty medal na międzynarodowych
targach w Kielcach

Złoty medal na międzynarodowych
targach w Rzeszowie

Złoty medal na targach budowlanych we Lwowie

Sprawdź gdzie kupić nasze produkty

Nasza sieć to 45 autoryzowanych dystrybutorówi 365 punktów sprzedaży i zakładów instalatorskich. Znajdź najbliższych i skontaktuj się.

Znajdź dystrybutora

Potrzebujesz wsparcia?

Skip to content