Drewmet - kotły CO

Kotły zasypowe na węgiel kamienny

UNI DS

Kotły UNI DS to wysoko efektywne urządzenia grzewcze wykorzystujące proces dolnego spalania. Innowacyjna technika w postaci zastosowania rurowego wymiennika ciepła, a także poprzez zastosowanie deflektorów ceramicznych z odpowiednimi dopływami powietrza w komorze spalania, sprawia że jest kotłem bardzo efektywnym sprawnościowo oraz ekologicznie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

UNI DS BW

Kotły UNI DS BW są to wysoko efektywne urządzenia grzewcze w których proces eksploatacji nie wymaga użycia energii elektrycznej. Kotły pracują z wykorzystaniem naturalnego ciągu powietrza, a temperatura regulowana jest mechaniczne za pomocą miarkownika ciągu*. Innowacyjna technika sprawia że jest kotłem bardzo efektywnym sprawnościowo oraz ekologicznie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

UNI DREX

Kotły stalowe wodne centralnego ogrzewania DREW-MET typu UNI DREX są kotłami nisko- temperaturowymi zgazowującymi drewno. Kotły te mogą współpracować z instalacją ciepłej wody za pośrednictwem wymiennika ciepła. Kotły DREW-MET typu UNI DREX poleca się szczególnie do ogrzewania mieszkań w domach jednorodzinnych, pawilonów handlowych, hal produkcyjnych itp

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Sprawdź również

Kotły na pellet

Zobacz

Kotły na ekogroszek

Zobacz

Sprawdź gdzie kupić nasze produkty

Nasza sieć to 45 autoryzowanych dystrybutorówi 365 punktów sprzedaży i zakładów instalatorskich. Znajdź najbliższych i skontaktuj się.

Znajdź dystrybutora

Potrzebujesz wsparcia?

Skip to content