Drewmet - kotły CO

Automatyczne kotły na pellet

BIOTEC LUX

BIOTEC LUX to w pełni ekologiczny kocioł przystosowany do spalania pelletu drzewnego. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego sterownika ST-976 możemy kontrolować stopień dozowania paliwa, proces spalania, automatyczny zapłon jak i wygaszanie paliwa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BIOTEC SMART ED

BIOTEC SMART ED jest kotłem automatycznym do spalania biomasy w postaci pelletu o średnicy 6-8 mm. Zaawansowany sterownik pozwala na pełną kontrolę stopnia dozowania paliwa, automatyczne rozpalanie paliwa oraz sterowanie rusztem ruchomym palnika.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BIOTEC KOMFORT ED

BIOTEC KOMFORT ED jest kotłem automatycznym do spalania biomasy w postaci pelletu o średnicy 6-8 mm. Dzięki zwartej konstrukcji są to urządzenia o stosunkowo małych gabarytach, dzięki czemu nadają się do montażu nawet w małych kotłowniach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BIOTEC SMART MINI

BIOTEC SMART MINI jest kotłem automatycznym do spalania biomasy w postaci pelletu o średnicy 6-8 mm. Zaawansowany sterownik pozwala na pełną kontrolę stopnia dozowania paliwa, automatyczne rozpalanie paliwa oraz sterowanie rusztem ruchomym palnika.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Sprawdź również

Kotły na ekogroszek

Zobacz

Kotły zasypowe

Zobacz

Sprawdź gdzie kupić nasze produkty

Nasza sieć to 45 autoryzowanych dystrybutorówi 365 punktów sprzedaży i zakładów instalatorskich. Znajdź najbliższych i skontaktuj się.

Znajdź dystrybutora

Potrzebujesz wsparcia?

Skip to content